Duru Deniz olarak senin için Barajyolu’nda rahat ve keyifli bir yurt ortamı hazırladık. Barajyolu şehir dışından gelen öğrencilerin Adana’da konaklamak için en çok tercih ettiği semtlerden biri. Biz de Duru Deniz ailesi ile birlikte güvenle kalabileceğin, harika dostlar edineceğin ve ev sıcaklığında vakit geçireceğin Duru Deniz Barajyolu Şubesi ile Barajyolu’ndayız.

Duru Deniz’de bir öğrenci olarak ihtiyacın olan her şey elinin altında! Sen de aramıza katıl, Duru Deniz ailesinin bir parçası ol 🙂

Duru Deniz Barajyolu’nda neler mi var?

“bir ay, bilemedin iki ay… Adana’nın kışı ne olacak” derler. Biz yine de işimizi sağlama alalım dedik. Sıcak bir odanın ve her an sıcak suya ulaşmanın önemini biliyoruz. Her odada doğalgaz ile ısınıyoruz. Kış kaç ay sürerse sürsün, sen sıcak bir odanın keyfini sür!

Duru Deniz Barajyolu’nda her odada televiyon var! İzlemek istediğin ne varsa, dilediğin zaman bir kumanda kadar uzakta…

Adana’nın yalnızca insanları sıcak değil, havası da oldukça sıcak 🙂 Dilediğinizde bir tuşla serinleyin diye her odada klima var.

 

Buzdolabında istediğin zaman yiyecek ve içeceklerine ulaşabilirsin. Böylece her an alışveriş için dışarı çıkmana gerek kalmaz. Yaşamını kolaylaştırmak için odana bir buzdolabı koyduk bile!

Günün yorgunluğunu atmak, vücuduna gereken değeri vermek ve sağlıklı kalmak için çok az şey temiz, hijyenik bir banyo ve sıcak su kadar iyi gelebilir. Her an ulaşılabilir bir banyo her insanı mutlu eder. Duru Deniz’de odanda banya keyfi yapabilirsin.

Filmler yurt akşamlarının vazgeçilmezidir. Yurt arkadaşlarınla birlikte sinema odasına inip, patlamış mısırını yapıp harika filmler izleyerek akşamına renk katabilirsin. Yıl içinde sinema derslerimiz de oluyor, farklı bakış açıları ile film izlemenin keyfi bir başkadır! Kaçırma deriz

Spor yapmak için dışarıda fırsat yaratamadığında yurtta bir spor salonun olduğunu unutma! Sağlıklı bir beden öğrenci yaşamının olmazsa olmazıdır. Final haftalarında, etkinlik alanlarında her zaman daha başarılı olmanı sağlar. Spor Salonu istediğin zaman kullan.

Açık havada oturmanın, bir şeyler yiyip içmenin ve arkadaşlarınla kız kıza muhabbet etmenin tadı bir başka! Kış bahçesi tam aradığın yer, hava koşulları değişse de ortamın sıcaklığını hep koruyacak şekilde bir bahçen var. Tadını çıkar.

Eyvah, sınav zamanı! Panik yok 🙂 Duru Deniz etüt salonu hizmetinde. Ders çalışmaya odaklanmak istediğin zamanlar için harika bir yer. Bu keyifli çalışma alanı senin için hazır!