Duru Deniz olarak senin için Beyazevler’de rahat ve keyifli bir yurt ortamı hazırladık. Beyazevler şehir dışından gelen öğrencilerin Adana’da konaklamak için en çok tercih ettiği semtlerden biri. Ulaşım kolaylığı sebebiyle belki de en çok tercih ettikleri. Biz de Duru Deniz ailesi ile birlikte güvenle kalabileceğin, harika dostlar edineceğin ve ev sıcaklığında vakit geçireceğin Duru Deniz Beyazevler Şubesi ile Beyazevler’deyiz.

Duru Deniz’de bir öğrenci olarak ihtiyacın olan her şey elinin altında! Sen de aramıza katıl, Duru Deniz ailesinin bir parçası ol 🙂 Videomuza da göz at.

Duru Deniz Kız Yurdu from CMLSBC on Vimeo.

Duru Deniz Beyazevlerde neler mi var?

“bir ay, bilemedin iki ay… Adana’nın kışı ne olacak” derler. Biz yine de işimizi sağlama alalım dedik. Sıcak bir odanın ve her an sıcak suya ulaşmanın önemini biliyoruz. Her odada doğalgaz ile ısınıyoruz. Kış kaç ay sürerse sürsün, sen sıcak bir odanın keyfini sür!

Duru Deniz Beyazevlerde “odada televizyon seçeneği” yalnızca tek kişilik odalarda bulunuyor. Bu da demek oluyor ki televizyon keyfi yapmak istediğinde programlar bir kumanda kadar uzakta…

Adana’nın yalnızca insanları sıcak değil, havası da oldukça sıcak 🙂 Her oda merkezi klima sistemi ile çok daha serin!

Buzdolabında istediğin zaman yiyecek ve içeceklerine ulaşabilirsin. Böylece her an alışveriş için dışarı çıkmana gerek kalmaz. Yaşamını kolaylaştırmak için odana bir buzdolabı koyduk bile!